שמלות כלה

שמלות כלה 2019-04-16T14:05:48+00:00

Project Description

שמלות כלה באילת

יום החתונה שלך הוא היום המאושר בחייך. כרגע את עוצמת עיניים ומדמיינת אותך צועדת לחופה ושכל המוזמנים, חברים, קרובי המשפחה, ובן זוגך, מסתכלים עלייך ועל הנראות שלך וכמובן רואים אותך צועדת זוהרת בשמלתך המרהיבה והמושלמת. וכעת, איך תגשימי זאת? ואיך תבחרי במעצבת הנכונה עבורך?

שמלת כלה בעיצוב אישי או קיים, המותאם בדיוק עבורך

השמלה אשר תחמיא לך ביותר היא השמלה המתאימה בדיוק למבנה גופך, לחלומך ושתהלום אותך באופן מלא. ניקה ריחני מתמחה ובעלת ידע נרחב במבני גוף שונים ויודעת להגיע לעיצוב המדויק תוך הקפדה וירידה לפרטים הקטנים. בפגישת ייעוץ תוכלי לבחור ולמדוד ממבחר גדול של שמלות, אשר עוצבו ע"י ניקה ריחני עצמה או לצאת לדרך חדשה יד ביד עם המעצבת בתהליך עיצוב אישי של שמלת כלה שמותאמת אך ורק לך. יחד נגיע למטרה שהצבת לעצמך בדמיון ונגשים למציאות את שתמיד חלמת עליו לליל כלולותייך.

ביקור בסטודיו ופגישת היכרות קצרה עם ניקה ריחני עצמה מיד יבהירו לך את התמונה כולה – את יכולה להיות רגועה, את נמצאת בידיים טובות!

לא רק שמלת כלה

חיפוש אחר שמלות כלה באילת חייב להביא אותך אל "Studio Nika Rehani", או נכון יותר לומר, לשלוח אותה אלייך. כל כלה אילתית מקבלת ליווי אישי מטעם ניקה ריחני ביום חופתה, במקום ההתארגנות של הכלה, בכדי לספק לה את הביטחון עד לקבלת המראה המושלם! מעבר לכך, ברור שחשוב שהיום שלך יהיה מנצנץ ומעתיק נשימה במיוחד ולכן תקבלי, בנוסף להכל, גם הינומה, תכשיטים בהשאלה ואביזרים נלווים שישדרגו ויקפיצו את המראה המושלם.

בסטודיו Nika Rehani עומדות בפנייך כל האפשרויות ובכולן מובטחת לך איכות גבוהה, תשומת לב לפרטים הקטנים ושביעות רצון.

מתנה למגיעות דרך האתר

החתונה שלך עומדת להיות מרגשת וכדי להיות חלק בלתי נפרד מהיום המיוחד שלך, נשמח להעניק לך איפור במתנה בסגירת שמלת כלה. בחירה בסטודיו Nika Rehani מבטיחה לך פינוק מושלם, תשומת לב וראיה של דבר אחד בלבד, אותך.

זה הזמן ליצור קשר ולהתחיל להפוך חלום למציאות!